Planer

9 Muzyczna Strona Siemiatycz

niedziela, 16 lutego 2020 18:00-0:00

Zbliża się 9. edycja oczekiwanego i niepowtarzalnego wydarzenia w miejskim kalendarium – Muzycznej Strony Siemiatycz! Już 16 lutego br. na scenie dawnej synagogi (ul. Zaszkolna 1) zagrają: Raz Dwa Trzy oraz Psychocukier!

Psychocukier, który zagra support przed gwiazdą wieczoru to zespół rockowy założony w Łodzi, w połowie lat 90. W obecnym składzie grają od około 2001. Twórcy charakteryzują się transowymi, psychodelicznymi koncertami, dzięki którym zyskali rzesze fanów.

Gwiazda wieczoru - Raz Dwa Trzy to zespół łączący rockowe brzmienia ze współczesną poezją. Założony w 1990 roku, w Zielonej Górze podbił serca słuchaczy utworami, tj.”I tak warto żyć” czy „Trudno nie wierzyć w nic”. Ich jeden z najlepszych albumów - „Stądokąd” pokrył się platyną, sprzedając się w nakładzie 30 tys. egzemplarzy! Ich oryginalność jest doceniana przez odbiorców, zwłaszcza ze względu na nietuzinkowe teksty. Muzycy grają już od 30 lat!

Muzyczna Strona Siemiatycz to okazja do obcowania na żywo z muzyką niekomercyjną. W poprzednich edycjach Muzycznej Strony Siemiatycz wystąpili m.in. Świetliki, Marcin Nowakowski, Stanisław Soyka, Gaba Kulka, Grupa Voo Voo, Grzegorz Turnau, Maria Sadowska i Lao Che.

Początek wydarzenia o godz. 18.00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Siemiatyckim Ośrodku Kultury (ul. Zaszkolna 1, ul. Legionów Piłsudskiego 1).


źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

Pobierz aplikację

Wirtualne Wycieczki

Nasze Filmy