Las się Żyje

Noclegi

Informacje

Las się Żyje to dwa, niemal stuletnie drewniane domy położone w sercu nadbużańskiego lasu - idealne dla rodzin, grup przyjaciół lub na romantyczne wyjazdy tylko we dwoje. Ciesz się błogą ciszą, zakłócaną jedynie śpiewem ptaków i szumem drzew. Obserwuj dziką zwierzynę, m.in. sarny, daniele, lisy i zające, które podchodzą pod samo siedlisko. Zrelaksuj się na leżaku lub hamaku, przy książce z naszej biblioteczki lub wypij lampkę ulubionego wina siedząc w fotelu przy kominku. W Las się Żyje możesz wypocząć, odciąć się od codziennego pośpiechu i trosk. Czas tutaj płynie wolniej, a otaczająca przyroda koi zmysły. Domy leżą na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Dolina Bugu. Można tu zaobserwować chronione gatunki ptaków, dzikie zwierzęta oraz wybujałą leśną roślinność. Lokalizacja z dala od jakichkolwiek zabudowań i zgiełku (najbliżsi sąsiedzi mieszkają niemal 500m na przełaj przez las) jest też idealna dla artystycznych dusz, szukających natchnienia i miejsca do twórczej pracy.

A kiedy już znudzisz się błogim lenistwem, wskakuj na rower (mamy dwa do dyspozycji) lub wybierz się na spacer by eksplorować okolicę, która oszołomi Cię pięknem przyrody i fascynującą kulturą. Wsiądź w samochód, zobacz okoliczne zabytki, zgub się pośród małych, zapomnianych przez czas przygranicznych wioseczek, poznaj mieszkających tam ludzi i zakochaj się w ich serdeczności i gościnności.

Na wyposażeniu mamy zabawki dla dzieci (piłka, skakanka, układanki, badminton, catch ball) oraz gry planszowe. Pośród drzew dzieci znajdą drewniany domek, latem rozkładamy trampolinę i udostępniamy dmuchany basenik dla najmłodszych. Na życzenie wypożyczamy również łóżeczko dziecięce, krzesełko do karmienia, 2 rowery, mały rower dziecięcy do nauki jazdy, lornetkę.

Ponadto istnieje możliwość zamówienia lokalnych produktów wiejskich m.in. jajek, mleka, miodu, ogórków i serów.